Premiery Czerwiec

CZLOCHOW KINO UCIECHA REAKTYWACJA1 1

 

  Obiekt

Miejski Dom Kultury w Człuchowie

 Kino  

Uciecha - Reaktywacja

Miasto

77-300 Człuchów

Ulica

 Szczecińska 4

 

 

Repertuar

Bilety Online

  

Telefon 

TELEFON

+48 790 276 963

 

TELEFON

+48 59 834 11 32

 

E-Mail 

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Messenger

Messenger 1

 

         Facebook   

           Facebook1           

 
 Wyznacz Trasę GPS

GPS

 

 

O nas

 

Działalność Miejskiego Domu Kultury w Człuchowie
Miejski Dom Kultury w Człuchowie prowadzi działalność w zakresie rozwijania amatorskiego ruchu artystycznego, rękodzieła i folkloru, jak również działalność artystyczną w pracowniach instruktorskich, kołach i klubach zainteresowań.
Do zadań statutowych MDK należy organizowanie imprez kulturalnych na terenie miasta, dlatego działalność w tej dziedzinie jest bardzo bogata w różnego rodzaju wydarzenia o zasięgu szerokim (międzynarodowym) jak i mniejszym (imprezy kameralne). Jesteśmy organizatorami i głównymi współorganizatorami wielu imprez, w tym wystaw, przeglądów, konkursów i warsztatów oraz imprez teatralnych i recytatorskich. Ściśle współpracujemy również z wieloma organizacjami pozarządowymi oraz instytucjami działającymi na terenie miasta Człuchowa oraz regionu.
Pracownie merytoryczne działające w Miejskim Domu Kultury:

 

Pracownia teatralna – instr. Adam Gawroński
Pracownia modelarska – instr. Robert Wielandt
Pracownia muzyczna - instr. Miłosz Gawroński, instr. Andrzej Zieliński
Pracownia plastyczna – instr. Joanna Bondarenko
Pracownia taneczna – instr. Marzena Jodłowska - Przyszlak
Pracownia gier i zabaw – instr. Elżbieta Gawrońska
Pracownia haftu kaszubskiego – instr. Józefa Sitarz
Poza pracą poszczególnych pracowni przy MDK działa także "Społeczne Ognisko muzyczne" prowadzone przez pana Bogdana Barańskiego, "Ognisko Muzyczne" prowadzone przez pana Antoniego Barańskiego oraz Szkoła Tańca Dancemania Marzeny Jodłowskiej-Przyszlak.

 

Uczestnicy sekcji MDK reprezentują nasze miasto na wielu pokazach, konkursach, prezentacjach twórczości na terenie całego kraju, gdzie zdobywają wiele znaczących miejsc i nagród.

Należy także nadmienić, iż Miejski Dom Kultury w Człuchowie prezentuje swój dorobek artystyczny także poza granicami naszego kraju, aktywnie włącza się w obchody dni miast partnerskich: Uslar w Niemczech, Conches we Francji oraz Kaniv na Ukrainie.

 

Dodaj komentarz