Premiery Luty

20751157

 

Kina Cieszyn

HOME

Obiekt 

Galeria Stela

Kino  

Cinema City

Miasto

43-400 Cieszyn

Ulica

Wojciecha Korfantego 23

 

 

Repertuar Bilety Online

 

Telefon Grupy Zorganizowane 

Pn.-Pt.: 9:00-15:00 

TELEFON

+48 222 419 225

  

E-Mail 

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Facebook1        youtube        Twitter bird logo       instagram

 

Dojazd 

Przystanek – Dworzec Cieszyn: 5, 21, 40, 50

  
 Wyznacz Trasę GPS

GPS

 

O KINIE CIESZYN:


Cinema City Cieszyn mieści się w galerii handlowej Stela. Posiada 4 klimatyzowane sale, które pomieszczą jednocześnie ponad 400 widzów. Wszystkie wyposażone są w innowacyjne technologie projekcji filmów, wysokiej klasy systemy dźwiękowe i wygodne fotele kinowe. Kasy biletowe są otwierane 30 minut przed pierwszym seansem, a zamykane 15 minut po ostatnim seansie.

 

Atrakcje i udogodnienia w tym kinie:

WYNAJEM W CINEMA CITY CIESZYN
Kina Cinema City, zlokalizowane w 20 miastach w całej Polsce, doskonale nadają się na wszelkie wydarzenia, jeśli uwagę gości chcesz skoncentrować na przekazie z wielkiego ekranu lub uatrakcyjnić spotkanie projekcją filmową. Od pokazów specjalnych, przez konferencje i kameralne wydarzenia biznesowe, po pokazy dla młodzieży szkolnej i imprezy prywatne – wszystkie wywołają niezapomniane wrażenia, za sprawą najnowocześniejszych technologii projekcji, komfortowego wyposażenia i gwarancji doskonałego odbioru obrazu i dźwięku z każdego miejsca na sali.

 

Jeśli planowane wydarzenie ma naprawdę olśnić gości, polecamy: wielkoformatowe kina IMAX® (Katowice, Kraków, Łódź, Poznań, Warszawa, Wrocław), sale 4DX® (Lublin, Kraków, Warszawa, Bydgoszcz, Łódź, Wrocław) wyposażone w ruchome fotele i efekty środowiskowe oraz komfortową strefę VIP (Krakowie, Wrocław).

Dodaj komentarz