Premiery Marzec Kwiecień

 

CHRZANOW KINO SZTUKA2 1

 

Obiekt 

Miejski Ośrodek Kultury Sportu i Rekreacji

 Kino  

Sztuka

Miasto

32-500 Chrzanów

Ulica

 Broniewskiego 4

 

 

Repertuar

Bilety Online

  

Telefon 

TELEFON

+48 32 623 30 86W. 35

  

E-Mail 

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Messenger

Messenger 1

 Wyznacz Trasę GPS

GPS

 

O NAS

Witaj w domu kultury – przestrzeni, która inspiruje do artystycznego rozwoju i dostarcza pozytywnych wrażeń. Tu odpoczniesz, dobrze spędzisz wolny czas i odkryjesz świat sztuki. Twórcza i przyjazna atmosfera sprawią, że będziesz tu chętnie wracać.

Naszą misją jest wspieranie Twoich pasji, wyzwalanie emocji, inspirowanie do działania – współtworzenie przestrzeni do spełnienia artystycznych marzeń.

 

Zespół Miejskiego Ośrodka Kultury, Sportu i Rekreacji w Chrzanowie tworzy 6 działów, na które składa się 45 osób odpowiedzialnych za funkcjonowanie całego organizmu, jakim jest dom kultury w Chrzanowie. 

Są to:

– dyrekcja – głowa pełna pomysłów;

– dział finansowy – szyja, która trzyma głową;

 – referat ds. osobowych – opiekuńcze ramiona ;

– dział animacji i edukacji kulturalnej – gorące serce;

– dział promocji i organizacji widowni oraz Chrzanowska Telewizja Lokalna – mocne plecy;

– dział administracyjno-gospodarczy – stabilne nogi.

Dyrektorka – dba o pracowników, ogarnia wszelkie papiery, w nocy nie śpi tylko tworzy i godnie reprezentuje instytucję na zewnątrz, rozwiązuje trudne sytuacje i podejmuje ciągle ciężkie decyzje.

Dział finansowy – dba, żeby dyrektorka za dużo nie wydała, skrupulatnie przelicza wszelkie zasoby finansowe (w tym najważniejsze – wypłaty); rozlicza to, za co nikt nie chce się wziąć – wszelkie dotacje i pozyskane środki zewnętrzne.

Referat ds. osobowych – chętnie wysyła wszystkich na zaległe urlopy, choć nie zawsze każdy tego chce; dba o podnoszenie kompetencji całego organizmu wyszukując ciekawe szkolenia i projekty, zawsze służy dobrą radą i nie złości się tak bardzo, gdy po raz kolejny trzeba zmieniać harmonogram pracy.

Dział animacji i edukacji kulturalnej – sypie pomysłami, jak z rękawa, żadnej pracy się nie boi; może być w jednym dniu zespołem aktorskim, remontowym lub animacyjnym; bawi, uczy, aranżuje, potrafi połączyć wszystkie neurony sztuki ze sobą.

Dział promocji i organizacji widowni – dokonuje niemożliwego – obwieszcza każdej napotkanej istocie, co ciekawego dzieje się w domu kultury; sami nagrywają filmy, fotografują, projektują, plakatują, fejsbukują, instagramują, jutubują, nieustannie ćwiczą swoje mięśnie uśmiechu przy obsłudze naszego odbiorcy.

Chrzanowska Telewizja Lokalna – na bieżąco informuje, co słychać w mieście, mówi o wszystkim, co ważne, pomaga rozwinąć skrzydła naszym działaniom, lata dronem, jeździ we wszystkie zakątki gminy (nad morze też pojedzie i do Francji, jak potrzeba), nagrywa newsy, teledyski, poważne konferencje i angażujące challenge.

Dział administracyjno-gospodarczy –  superbohaterowie cienia, nic nie może odbyć się bez nich, zawsze na posterunku z reflektorem, młotkiem, klejem, trytytką i mikrofonem. Dbają o to, by każda impreza była na najwyższym poziomie technicznym, każdy ma tu złote rączki i nie straszne im zarówno nagłośnienie koncertu, jak i malowanie ściany czy sterta papierów przetargowych.

 

Dodaj komentarz