Premiery Maj

 bytom cinema city 5 1

 

Kina Bytom

HOME

Obiekt 

Centrum Handlowe Agora

Kino  

Cinema City

Miasto

41-902 Bytom

Ulica

Plac Tadeusza Kościuszki 1

 

 

Repertuar Bilety Online

 

Telefon Grupy Zorganizowane 

Pn.-Pt.: 9:00-15:00 

TELEFON

+48  222 419 226

  

E-Mail 

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Facebook1        youtube        Twitter bird logo       instagram

 

Dojazd 

Tramwaje:  Przystanek – Sądowa: T6, T7, T9, T19, T38

Przystanek – Kościół św. Trójcy: T38

Autobusy:  Przystanek – Bytom Plac Sobieskiego:

608, 148, 820, 185, 42, 85, 192, 114, 227, 91, 830; linia nocna: 830N

Inne:  Postój taksówek przy ul. Jainty

 

 
 Wyznacz Trasę GPS

GPS

  

 

O KINIE BYTOM:


Cinema City Bytom w centrum handlowym Agora posiada 8 klimatyzowanych sal, które pomieszczą jednocześnie ponad 1 300 widzów. Wszystkie wyposażone są w innowacyjne technologie projekcji filmów, wysokiej klasy systemy dźwiękowe i wygodne fotele kinowe. Kasy biletowe są otwierane 30 minut przed pierwszym seansem, a zamykane 15 minut po ostatnim seansie.

WYNAJEM W CINEMA CITY BYTOM
Kina Cinema City, zlokalizowane w 20 miastach w całej Polsce, doskonale nadają się na wszelkie wydarzenia, jeśli uwagę gości chcesz skoncentrować na przekazie z wielkiego ekranu lub uatrakcyjnić spotkanie projekcją filmową. Od pokazów specjalnych, przez konferencje i kameralne wydarzenia biznesowe, po pokazy dla młodzieży szkolnej i imprezy prywatne – wszystkie wywołają niezapomniane wrażenia, za sprawą najnowocześniejszych technologii projekcji, komfortowego wyposażenia i gwarancji doskonałego odbioru obrazu i dźwięku z każdego miejsca na sali.

Jeśli planowane wydarzenie ma naprawdę olśnić gości, polecamy: wielkoformatowe kina IMAX® (Katowice, Kraków, Łódź, Poznań, Warszawa, Wrocław), sale 4DX® (Lublin, Kraków, Warszawa, Bydgoszcz, Łódź, Wrocław) wyposażone w ruchome fotele i efekty środowiskowe oraz komfortową strefę VIP (Krakowie, Wrocław).

 

Dodaj komentarz