Premiery Luty Marzec

BYTOW KINO ALBATROS 1 1

 

Obiekt 

Bytowskie Centrum Kultury

Kino  

Albatros

Miasto

77-100 Bytów

Ulica

Wojska Polskiego 12

 

 

Repertuar

Bilety Online

 

Telefon 

TELEFON

+48 598 222 309

 

TELEFON

+48  598 222 544

   

E-Mail

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Messenger

Messenger 1

 

Facebook 

Facebook1         

  
 Wyznacz Trasę GPS

GPS

  

 

O BCK


Bytowskie Centrum Kultury w Bytowie jest samorządową instytucją kultury działającą na podstawie ustawy z dnia 25 października 1991 r. o organizowaniu i prowadzeniu działalności kulturalnej, której działalność polega na tworzeniu, upowszechnianiu i ochronie kultury. Realizowane zadania maja na celu stworzenie jak najlepszych warunków do harmonijnego i wszechstronnego rozwoju mieszkańców poprzez edukację kulturalną, kształtującą nawyki odbiorcy wartości kulturowych.

 

Nasza placówka otwarta jest dla mieszkańców 5 dni w tygodniu. Ponadto wszelkie uroczystości i imprezy odbywają się również w soboty i niedziele. Staramy się naszą ofertę zajęć oraz wydarzeń stale poszerzać i dostosowywać do oczekiwań społeczeństwa. Wszystko, co dzieje się w Bytowskim Centrum Kultury śledzić można na naszej stronie internetowej oraz na profilu na Facebooku, gdzie zamieszczamy aktualne informacje dotyczące naszych działań, zajęć cyklicznych oraz wydarzeń, na które wszystkich zapraszamy.

 

Centrum kultury zatrudnia instruktorów, którzy prowadzą m.in. zajęcia nauki gry na instrumentach, naukę śpiewu, zajęcia taneczne oraz zajęcia plastyczne.

Nasi instruktorzy to profesjonaliści, a zarazem pasjonaci z dużym doświadczeniem. Indywidualne zajęcia w ognisku muzycznym inspirują dzieci i młodzież do podejmowania działań twórczych, rozwijają talent, a także kształtują wrażliwego na sztukę odbiorcę. Uczestnicy mają również zapewnioną możliwość zaprezentowania swoich umiejętności na koncertach oraz występach podczas wielu imprez i uroczystości.

 

Dodaj komentarz