Premiery Maj

BYDGOSZCZ CINEMA CITY1 1

 

Kina Bydgoszcz

HOME

Obiekt 

Centrum Handlowym Focus Mall

Kino  

Cinema City

Miasto

85-097 Bydgoszcz

Ulica

Jagiellońska 39-47

 

 

Repertuar Bilety Online

 

Telefon Grupy Zorganizowane

TELEFON

+48  222 419 223

  

E-Mail 

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Facebook1        youtube        Twitter bird logo       instagram

 

Dojazd 

Autobusy:  Przystanek – Dworzec Autobusowy: 57, 80, 102; linia nocna: 32N

Tramwaje: Przystanek – Dworzec Autobusowy: 0 (linia sezonowa), 2, 3, 4, 5, 8, 10

Inne:  Bydgoski Rower Aglomeracyjny: Stacja – Dworzec PKS

 

 
 Wyznacz Trasę GPS

GPS

  

 

 

O KINIE BYDGOSZCZ

:
Cinema City Bydgoszcz posiada 13 klimatyzowanych sal, które pomieszczą jednocześnie ponad 2 200 widzów. Tutaj znajduje się też jedna z sześciu w Polsce sal 4DX®, w której największe filmowe hity można obejrzeć w rewolucyjnym formacie 4DX®. Kasy biletowe są otwierane 30 minut przed pierwszym seansem, a zamykane 15 minut po ostatnim seansie.

 

Atrakcje i udogodnienia w tym kinie:

WYNAJEM W CINEMA CITY BYDGOSZCZ
Kina Cinema City, zlokalizowane w 20 miastach w całej Polsce, doskonale nadają się na wszelkie wydarzenia, jeśli uwagę gości chcesz skoncentrować na przekazie z wielkiego ekranu lub uatrakcyjnić spotkanie projekcją filmową. Od pokazów specjalnych, przez konferencje i kameralne wydarzenia biznesowe, po pokazy dla młodzieży szkolnej i imprezy prywatne – wszystkie wywołają niezapomniane wrażenia, za sprawą najnowocześniejszych technologii projekcji, komfortowego wyposażenia i gwarancji doskonałego odbioru obrazu i dźwięku z każdego miejsca na sali.

 

Jeśli planowane wydarzenie ma naprawdę olśnić gości, polecamy: wielkoformatowe kina IMAX® (Katowice, Kraków, Łódź, Poznań, Warszawa, Wrocław), sale 4DX® (Lublin, Kraków, Warszawa, Bydgoszcz, Łódź, Wrocław) wyposażone w ruchome fotele i efekty środowiskowe oraz komfortową strefę VIP (Krakowie, Wrocław).

Dodaj komentarz