Premiery Czerwiec

BRZESKO 1

 

Obiekt 

Centrum Rozrywkowo Konferencyjne

Kino  

Planeta

Miasto

32-800 Brzesko

Ulica

Pomianowska 2B

 

  

Repertuar

Bilety Online

  

Telefon 

TELEFON

+48 85 710 81 90

 

E-Mail

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Facebook 

Facebook1        

 Wyznacz Trasę GPS

GPS

  

 

 

NASZE KINO


Sala Kina Planeta znajduje się na pierwszym piętrze Centrum Konferencyjno Rozrywkowego Planeta. W bezpośrednim sąsiedztwie kina nasi Klienci mogą skorzystać z Bowlingu Planeta i Restauracji Planeta.
Kino Planeta jest wyposażone w najnowocześniejszy sprzęt kinowy: projektor cyfrowy firmy NEC model NC2000C do projekcji cyfrowych filmów w standardzie 3D oraz w projektor analogowy firmy Ernemann model 18 do projekcji analogowych z taśmy 35mm.

 

Krystalicznie czysty i dynamiczny dźwięk gwarantuje system nagłośnieniowy Dolby Digital obsługiwany przez procesor CP650 w systemie 5+1.

 

Sala kinowa zapewnia komfort uczestnictwa w seansach dzięki 141 ergonomicznym fotelom kinowym marki Megan Seating oraz nakładki na fotele dla małych dzieci.. W pobliżu kasy kinowej znajduje się bufet zaopatrujący widzów w świeży popcorn, nachosy i napoje. KASA KINOWA JEST CZYNNA ZAWSZE GODZINĘ PRZED PIERWSZYM SEANSEM!!!

Dodaj komentarz