Premiery Marzec Kwiecień

dsc 7825450 1

 

 Kina Bełchatów

HOME

Obiekt 

Miejskie Centrum Kultury MCK

Kino  

Kultura

Miasto

97-400 Bełchatów

Ulica

Plac Gabriela Narutowicza 1A/ 3

 

Repertuar

 Bilety Online

Kasa czynna

Poniedziałek: 13:00-21:00

Wtorek-Niedziela: 9:00-21:00

Telefon 

TELEFON

+48 44 632 76 51 

  

E-Mail Kino

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Messenger

Messenger 1

Facebook

Facebook1

 
 Wyznacz Trasę GPS

GPS

 

 

Historia

Historia Miejskiego Centrum Kultury zaczęła się w roku 1972. Jesteśmy samorządową jednostką organizacyjną Miasta Bełchatów. Naszym celem jest stworzenie warunków do wszechstronnej edukacji kulturalnej oraz kreowanie i zaspokajanie potrzeb kulturalnych mieszkańców Bełchatowa. Pragniemy umożliwić bełchatowianom dostęp do jak najbogatszej oferty kulturalnej, a artystom - amatorom rozwijanie uzdolnień i prezentowanie własnej twórczości. Organizujemy seanse filmowe, koncerty, wystawy, warsztaty, przeglądy oraz spektakle teatralne. W naszej placówce działa również interaktywna Ekspozycja PGE Giganty Mocy. MCK jest miejscem działalności grup filmowych, muzycznych, tanecznych, teatralnych, plastycznych oraz miejscem spotkań hobbystów i seniorów. Chcemy, aby nasze działania służyły integracji mieszkańców Bełchatowa i wspierały proces budowania tożsamości lokalnej.

dsc 0332 1

Miejskie Centrum Kultury współpracuje z innymi placówkami kulturalnymi na terenie Bełchatowa i województwa łódzkiego, współorganizuje oficjalne wydarzenia, a nasi pracownicy wspierają instytucje i stowarzyszenia w organizacji imprez o charakterze kulturalnym. Artyści z MCK aktywnie uczestniczą we współpracy kulturalnej na arenie miedzynarodowej.

 sala kinowa 1

Swoją działalność prowadzimy w trzech obiektach: MCK Centrum (pl. Narutowicza 1a), MCK PGE Giganty Mocy (pl. Narutowicza 3) oraz MCK oddział "Grocholice" (Rynek Grocholski 18).

Zapraszamy wszystkich mieszkańców do skorzystania z oferty Miejskiego Centrum Kultury, udziału w imprezach kulturalnych oraz zajęciach prowadzonych przez naszych instruktorów.

 

Dodaj komentarz